Évközi 10. vasárnap – 2024. június 9.

H i r d e t é s e k

 

Szent László Plébánia, H-9600 Sárvár, Széchenyi István utca 7.

Telefon: 06-95/320-051; E-mail cím: szent.laszlo.plebania.sarvar@gmail.com

weboldal: www.ladislas.hu

 

Évközi 10. vasárnap – 2024. június 9.

 

 1. Köszönünk mindennemű segítséget a múlt hétvégi úrnapi készületek, ünnepség és körmenet lebonyolítása kapcsán.
 2. Vasárnap az esti szentmise előtt Jézus Szent Szívéhez litániát imádkozunk.
 3. Szentjeink a héten:

Kedden Szent Barnabás apostolra; csütörtökön Páduai Szent Antalra; pénteken a szombathelyi székesegyház felszentelésére; szombaton pedig Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnőre emlékezik egyházunk.

 1. Szeretettel ajánljuk a Hívek figyelmébe azt a Biblia olvasási lehetőséget, amely során az év 365 napja alatt, meghatározott útmutatással elolvasható és értelmezhető a szentírás. A részletek a bejárati résznél olvashatóak.
 2. A hétköznaponként is szentmisére járó Híveknek hálásak vagyunk. Ugyanakkor buzdítjuk a testvéreket, minél többen vegyék be a hétköznapi programjukba a szentmisét is.
 3. A sekrestyében 1.000 Ft-os darabáron rózsafüzér kapható. A katolikus újságokat szeretettel ajánljuk a Hívek figyelmébe.
 4. Közeledik a félév vége, kérjük, hogy az előző évek gyakorlatához híven, idén se feledkezzünk meg egyházközségi hozzájárulás (egyházi adó) rendezéséről. Hivatali időben lehet személyesen a plébánián befizetni, vagy hagyományos postai csekken, illetve banki átutalással is. Ez utóbbiaknál, kérjük, hogy a megjegyzés, közlemény rovatba a pontos lakcímet is tűntessék fel. Köszönjük!
 5. A templom, sekrestye vizesblokkja, mosdója felújítás alatt van. Türelmüket kérjük a munkálatok befejezéséig. Ezen felújításokat pl. a befizetett egyházi adókból tudjuk megvalósítani.
 6. Csütörtök reggel 8 órakor lesz a Katolikus Iskola tanévvégi hálaadó szentmiséje (Te Deum-ja). Megköszönjük a vége felé közeledő tanév során kapott kegyelmeket, tudást, nevelést, odafigyelést. Ugyanakkor a nyári vakáció idején is legyen majd gondunk, mind szülőként, mind diákként a lelki életünk ápolására. Várjuk a fiúkat ministrálni a hétköznapi szentmisékre is.
 7. Csütörtökönként az esti szentmise előtt 18.30-kor közös rózsafüzért imádkozunk. Péntekenként pedig az esti szentmisét követően csendes szentségimádásra van lehetőség itt a templomban.
 8. Jövő vasárnap 9.30-kor szentmise lesz a hegyközségi Kálvária

 

H i r d e t é s e k

 

Szent Miklós Plébánia, H-9600 Sárvár, Sársziget utca 58.Telefon: 06-95/320-918

E-mail cím: szent.laszlo.plebania.sarvar@gmail.com

weboldal: www.sarvarsari.hu

 

Évközi 10. vasárnap – 2024. június 9.

 

 1. Köszönünk mindennemű segítséget a múlt hétvégi úrnapi készületek, ünnepség és körmenet lebonyolítása kapcsán.
 2. Vasárnap délután 15.30-kor a kertvárosi Szent Teréz kápolnában Jézus Szent Szívéhez litániát imádkozunk.
 3. Szentjeink a héten:

Kedden Szent Barnabás apostolra; csütörtökön Páduai Szent Antalra; pénteken a szombathelyi székesegyház felszentelésére; szombaton pedig Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnőre emlékezik egyházunk.

 1. A sekrestyében 1.000 Ft-os darabáron rózsafüzér kapható. A katolikus újságokat szeretettel ajánljuk a Hívek figyelmébe.
 2. Közeledik a félév vége, kérjük, hogy az előző évek gyakorlatához híven, idén se feledkezzünk meg egyházközségi hozzájárulás (egyházi adó) rendezéséről. Hivatali időben lehet személyesen a plébánián befizetni, vagy hagyományos postai csekken, illetve banki átutalással is. Ez utóbbiaknál, kérjük, hogy a megjegyzés, közlemény rovatba a pontos lakcímet is tűntessék fel. Köszönjük!
 3. A templom sekrestyében festési munkálatok folynak és a vizesblokk, mosdó felújítása is a vége felé közeledik. Köszönjük a türelmüket. Ezen felújításokat pl. a befizetett egyházi adókból tudjuk megvalósítani.
 4. Hétfőn a Szent Mónika közösség könyörgő imáját mondjuk a gyermekekért.
 5. Csütörtökönként az esti szentmise előtt 18 órakor közös rózsafüzért imádkozunk.
 6. Csütörtök reggel 8 órakor lesz a Katolikus Iskola tanévvégi hálaadó szentmiséje (Te Deum-ja). Megköszönjük a vége felé közeledő tanév során kapott kegyelmeket, tudást, nevelést, odafigyelést. Ugyanakkor a nyári vakáció idején is legyen majd gondunk, mind szülőként, mind diákként a lelki életünk ápolására. Várjuk a fiúkat ministrálni a hétköznapi szentmisékre is.
 7. Jövő vasárnap 9.30-kor szentmise lesz a hegyközségi Kálvária
Az oldalt jelenleg látogatja:       Letöltésszám 1970-1-01-óta:
mind – siem 2011