Évközi 31. vasárnap – 2023. november 5.

H i r d e t é s e k

Szent László Plébánia, H-9600 Sárvár, Széchenyi István utca 7.

Telefon: 06-95/320-051

E-mail cím: szent.laszlo.plebania.sarvar@gmail.com

weboldal: www.ladislas.hu

 

Évközi 31. vasárnap – 2023. november 5.

 

 1. Szentjeink a héten:

Csütörtökön a lateráni bazilika felszentelésére; pénteken Nagy Szent Leó pápára; szombaton Tours-i Szent Márton püspökre, Egyházmegyénk fővédőszentjére emlékezik Egyházunk.

 1. Szerdán (nov. 8.) áramszünet miatt a Plébániahivatalban nem lesz ügyfélfogadás, s a reggeli szentmise aznap valószínűleg gyertyafényes lesz. Aznap a toronyóra és a harangok sem fognak szólni, amíg az áramszünet tart. Megértésüket kérjük és köszönjük!
 2. Köszönjük mindazoknak, akik becsületesen rendezték már, vagy most rendezik az éves egyházközségi hozzájárulásukat (egyházi adót) a helyi plébánia felé. Kérjük, hogy a költözéseket, lakcímváltozásokat is jelezzék a kellemetlenségek elkerülése miatt. Köszönjük!
 3. Hétfőn, a reggel 8 órai szentmisét a Katolikus Iskola diákjainak, tanárainak és dolgozóinak elhunyt hozzátartozóiért imádkozzuk. Várjuk a korábbi diákokat és egykori dolgozókat is, hogy közösen emlékezzünk az elhunytakra!
 4. Csütörtökönként az esti szentmise előtt rózsafüzért imádkozunk 17.30-tól. Pénteken az esti szentmise után csendes szentségimádásra várjuk a kedves Testvéreket. Most csütörtökön Egyházközségi Tanácsadó Testületi gyűlést tartunk az esti szentmisét követően a Plébánián. A testületi tagokat szeretettel hívjuk és várjuk. Akiknek valami javaslata, észrevétele lenne, amiről szeretnék, hogy szó essen a gyűlésen, kérjük, jelezzék az egyházközségi képviselők felé. Köszönjük!
 5. Pénteken, november 10-én lesz a szokásos Szent Márton napi lampionos felvonulás. 17 órától gyülekező a Katolikus Iskolánál, amelyre szeretettel várjuk az óvodáskorú és iskolás gyermekeket szüleikkel együtt. Az indulás 17.20-kor. Ekkor lesz majd a leendő elsősök befogadása az esti szentmise keretében.
 6. Szombaton 9.30-ra szeretettel hívjuk a ministránsokat, hittanosokat szent Márton napi foglalkozásra a Plébániára.
 7. Katolikus újságokat a Kedves Testvérek figyelmébe ajánljuk!
 8. A szombathelyi Boldog Salkaházi Sára Technikum és Kollégium szeretettel várja az érdeklődő nyolcadikos diákokat és szüleiket nyílt napjára november 14-én délelőtt 9 órakor Szombathelyen a Petőfi Sándor u. 6 szám alatt. A technikum 2022. szeptember elseje óta működik, oktatási és szociális ágazaton folynak a képzések az intézményben. Részletek a hirdetőtábla plakátján.
 9. Jövő vasárnap este 17.45-kor litániát imádkozunk.

 

 

H i r d e t é s e k

Szent Miklós Plébánia, H-9600 Sárvár, Sársziget utca 58. Telefon: 06-95/320-918

E-mail cím: szent.laszlo.plebania.sarvar@gmail.com

weboldal: www.sarvarsari.hu

 

Évközi 31. vasárnap – 2023. november 5.

 

 1. Vasárnap (ma) délután 15.30-kor, a szokott módon, Loretói litániát imádkozunk a sárvári családokért a kertvárosi kápolnában. Szívesen jöjjünk el!
 2. Szentjeink a héten:

Csütörtökön a lateráni bazilika felszentelésére; pénteken Nagy Szent Leó pápára; szombaton Tours-i Szent Márton püspökre, Egyházmegyénk fővédőszentjére emlékezik Egyházunk.

 1. Hétfőn a Szent Mónika közösség imáját mondjuk az esti szentmisével.
 2. Hétfőn, a nagytemplomban a reggel 8 órai szentmisét a Katolikus Iskola diákjainak, tanárainak és dolgozóinak elhunyt hozzátartozóiért imádkozzuk. Várjuk a korábbi diákokat és egykori dolgozókat is, hogy közösen emlékezzünk az elhunytakra!
 3. Köszönjük mindazoknak, akik becsületesen rendezték már, vagy most rendezik az éves egyházközségi hozzájárulásukat (egyházi adót) a helyi plébánia felé. Kérjük, hogy a költözéseket, lakcímváltozásokat is jelezzék a kellemetlenségek elkerülése miatt. Köszönjük!
 4. Csütörtökönként az esti szentmise előtt (17 órától) rózsafüzért imádkozunk papokért és új papi, szerzetesi hivatásokért.
 5. Pénteken, november 10-én lesz a szokásos Szent Márton napi lampionos felvonulás. 17 órától gyülekező a Katolikus Iskolánál, amelyre szeretettel várjuk az óvodáskorú és iskolás gyermekeket szüleikkel együtt. Az indulás 17.20-kor. Ekkor lesz majd a leendő elsősök befogadása az esti szentmise keretében.
 6. Szombaton 9.30-ra szeretettel hívjuk a ministránsokat, hittanosokat szent Márton napi foglalkozásra a városi (Szent László) Plébániára.
 7. A szombathelyi Boldog Salkaházi Sára Technikum és Kollégium szeretettel várja az érdeklődő nyolcadikos diákokat és szüleiket nyílt napjára november 14-én délelőtt 9 órakor Szombathelyen a Petőfi Sándor u. 6 szám alatt. A technikum 2022. szeptember elseje óta működik, oktatási és szociális ágazaton folynak a képzések az intézményben. Részletek a hirdetőtábla plakátján.
 8. Jövő vasárnap, 15.30-kor, a szokott módon, Loretói litániát imádkozunk a sárvári családokért a kertvárosi kápolnában. Várjuk a Híveket!
 9. Katolikus újságokat a Kedves Testvérek figyelmébe ajánljuk! Megérkeztek a jövő évi, 2024-es naptárak és kalendáriumok.
Az oldalt jelenleg látogatja:       Letöltésszám 1970-1-01-óta:
mind – siem 2011