Évközi 29. vasárnap – 2023. október 22. – missziós gyűjtés

H i r d e t é s e k

Szent László Plébánia, H-9600 Sárvár, Széchenyi István utca 7.

Telefon: 06-95/320-051

E-mail cím: szent.laszlo.plebania.sarvar@gmail.com

weboldal: www.ladislas.hu

 

Évközi 29. vasárnap – 2023. október 22. – missziós gyűjtés

 

 1. A mai (hétvégi) perselyadományokat a missziók javára szedtük és küldjük tovább. Isten fizesse meg nagylelkűségüket!
 2. Szentjeink a héten:

Hétfőn Kapisztrán Szent Jánosra; szerdán Szent Mór püspökre; szombaton pedig Szent Simon és Szent Júdás Tádé apostolokra emlékezik Egyházunk. Jövő hétvégén lesz a szokásos Simon-Júdás kirakodó vásár városunkban.

 1. Október 23-án, hétfőn Balatonfüredre az autóbusz 8 órakor indul a várparkolóból. 70-en jelentkeztek a kirándulásra. Október 23-án az esti szentmise keretében Abai Imre egykori plébánosról emlékezünk, aki tevékeny szerepet játszott helyi szinten az 1956-os forradalom idején.
 2. Szerdán, 25-én a Prágai kis Jézus szobra előtt imádkozunk a családokért és a nehéz sorsú gyermekekért.
 3. Október hónapban minden este, a szentmisék előtt 18.30-tól rózsafüzért imádkozunk. Szívesen jöjjünk a szentolvasó közös végzésére.
 4. Pénteken az esti szentmise után csendes szentségimádásra várjuk a kedves Testvéreket. Hálásak vagyunk mindenkinek, aki eljön és bekapcsolódik a közös imába.
 5. Katolikus újságokat a Kedves Testvérek figyelmébe ajánljuk! Megérkeztek a jövő évi, 2024-es naptárak és kalendáriumok.
 6. Jövő vasárnap óraállítás lesz. Így jövő vasárnap este már 18 órakor kezdődnek a szentmisék. Előtte 17.30-kor titokcsere és rózsafüzér lesz majd.
 7. Jövő vasárnap 16.30-kor angol nyelvű szentmise lesz templomunkban, amire szeretettel hívjuk a városunkban élő és dolgozó filippínókat. De természetesen nyitott mindenki előtt, aki szeretne bekapcsolódni az angol nyelvű szentmisébe. Terveink szerint havi rendszerességgel lenne, amennyiben erre tényleges igény mutatkozik.
 8. Október 30-án, az őszi iskolai szünet hétfőjén plébániánk kirándulást szervez hittanos és ministráns fiataljainknak Celldömölkre, a kis-celli Szűzanyához. A kirándulásra harmadik osztályos kortól lehet jelentkezni. Részletek a jelentkezési lapokon, amit a sekrestyében és a hitoktatóktól, vagy az atyáktól lehet kérni.

 

 

H i r d e t é s e k

Szent Miklós Plébánia, H-9600 Sárvár, Sársziget utca 58.

Telefon: 06-95/320-918

E-mail cím: szent.laszlo.plebania.sarvar@gmail.com

weboldal: www.sarvarsari.hu

Évközi 29. vasárnap – 2023. október 22. – missziós gyűjtés

 

 1. A mai (hétvégi) perselyadományokat a missziók javára szedtük és küldjük tovább. Isten fizesse meg nagylelkűségüket!
 2. Vasárnap (ma) délután 15.30-kor rózsafüzért imádkozunk itt, a Sári templomban. Várjuk a Híveket!
 3. Szentjeink a héten:

Hétfőn Kapisztrán Szent Jánosra; szerdán Szent Mór püspökre; szombaton pedig Szent Simon és Szent Júdás Tádé apostolokra emlékezik Egyházunk. Jövő hétvégén lesz a szokásos Simon-Júdás kirakodó vásár városunkban.

 1. Hétfőn a Szent Mónika közösség imáját mondjuk az esti szentmisével.
 2. Október 23-án, hétfőn Balatonfüredre az autóbusz 8 órakor indul a várparkolóból. 70-en jelentkeztek a kirándulásra.
 3. Katolikus újságokat a Kedves Testvérek figyelmébe ajánljuk! Megérkeztek a jövő évi, 2024-es naptárak és kalendáriumok.
 4. Jövő vasárnap óraállítás lesz. Utána már 17.30-kor kezdődnek az esti szentmisék. Előtte 17 órakor rózsafüzér októberben. Jövő vasárnap titokcsere is lesz 15.30-kor.
 5. Jövő vasárnap 16.30-kor angol nyelvű szentmise lesz a nagytemplomban, amire szeretettel hívjuk a városunkban élő és dolgozó filippínókat. De természetesen nyitott mindenki előtt, aki szeretne bekapcsolódni az angol nyelvű szentmisébe. Terveink szerint havi rendszerességgel lenne, amennyiben erre tényleges igény mutatkozik.
 6. Október 30-án, az őszi iskolai szünet hétfőjén plébániánk kirándulást szervez hittanos és ministráns fiataljainknak Celldömölkre, a kis-celli Szűzanyához. A kirándulásra harmadik osztályos kortól lehet jelentkezni. Részletek a jelentkezési lapokon, amit a sekrestyében és a hitoktatóktól, vagy az atyáktól lehet kérni.

 

Az oldalt jelenleg látogatja:       Letöltésszám 1970-1-01-óta:
mind – siem 2011