Hirdetés Farsangi évközi 6. vasárnap a Szent László és Szent Miklós templomban

Hirdetések

Szent László Plébánia, H-9600 Sárvár, Széchenyi István utca 13.                                                                                                                                          Tel.:06-95/320-051                                                                                                                                                                                                                              email cím: szent.laszlo.plebania.sarvar@gmail.com                                                                                                                    weboldal: www.ladislas.hu

Évközi 6. vasárnap – 2019. február 17.

(Dominica VI. per annum – 6. Sonntag im Jahreskreis)

 1. Ma 9.30-kor a hegyi kápolnában is lesz szentmise. Este 17.45-kor litániát imádkozunk, akik tehetik, jöjjenek!
 2. Szombaton a 2019-ben házasodni készülő jegyespárok kurzusa 9 órakor folytatódik a sekrestye feletti hittanteremben.
 3. A március 2-i farsangszombati katolikus jótékonysági bálba belépők a katolikus iskolában még kaphatók. Szeretném buzdítani a Tanácsadó Testület tagjait a támogató részvételre. Tombola felajánlást szíves szeretettel elfogadunk a plébániákon is.
 4. A jövő vasárnapi perselyadományokat a Püspöki Kar rendeletére országosan a katolikus iskolák javára gyűjtjük és küldjük. Viseljük szívünkön a MI katolikus iskolánk ügyét is.
 5. Jövő vasárnap 17.30-kor a Rózsafüzér Társulat titokcseréjét tartja, utána litániát imádkozunk.
 6. Katolikus újságokat – Új Embert, Keresztény Életet, Martinust, minél többen olvassák.
 7. Pénteken Szent Péter apostol székfoglalásának az ünnepe lesz.
 8. Hétköznaponként, akik tehetik, minél többen jöjjenek szentmisére lélekben megpihenni. Nagy szükség van imáikra. Megköszönöm, akik meghallják a hívást.
 9. Jövő héten, csütörtökön délután 17 órakor a Katolikus iskolában, mint az iskola lelkésze tartok tájékoztatót azoknak a szülőknek, akiknek a gyermekei szeptemberben kezdik az 1. osztályt. Szeretném Őket segíteni az iskola választásban.
 10. A 2×1%-ról rendelkező nyilatkozat száma: Magyar Katolikus Egyház: 0011; Szent László Katolikus Általános Iskola Alapítványa: 18885785–1–18.

 

Hirdetések

Szent Miklós Plébánia, H-9600 Sárvár, Sársziget út 58..                                                                                                                                                   Tel.: 06-95/320-918   email cím: szent.laszlo.plebania.sarvar@gmail.com                                                                                                                weboldal: www.sarvarsari.hu

Évközi 6. vasárnap – 2019. február 17.

(Dominica VII. per annum – 6. Sonntag im Jahreskreis)

 1. Ma délután 15.30 órakor Lorettói litániát imádkozunk a kertvárosi kápolnában, akik tehetik, jöjjenek!
 2. Szombaton a 2019-ben házasodni készülő jegyespárok kurzusa 9 órakor folytatódik a nagytemplom sekrestye feletti hittantermében.
 3. A március 2-i farsangszombati katolikus jótékonysági bálba belépők a katolikus iskolában még kaphatók. Szeretném buzdítani a Tanácsadó Testület tagjait a támogató részvételre. Tombola felajánlást szíves szeretettel elfogadunk a plébániákon is.
 4. A jövő vasárnapi perselyadományokat a Püspöki Kar rendeletére országosan a katolikus iskolák javára gyűjtjük és küldjük. Viseljük szívünkön a MI katolikus iskolánk ügyét is.
 5. Jövő vasárnap 15.30-kor a Rózsafüzér Társulat titokcseréjét tartja, és litániát imádkozunk itt a plébánia templomban.
 6. Katolikus újságokat – Új Embert, Keresztény Életet, minél többen olvassák.
 7. Pénteken Szent Péter apostol székfoglalásának az ünnepe lesz.
 8. Hétköznaponként, akik tehetik, minél többen jöjjenek szentmisére lélekben megpihenni. Nagy szükség van imáikra. Megköszönöm, akik meghallják a hívást.
 9. Jövő héten, csütörtökön délután 17 órakor a Katolikus iskolában, mint az iskola lelkésze tartok tájékoztatót azoknak a szülőknek, akiknek a gyermekei szeptemberben kezdik az 1. osztályt. Szeretném Őket segíteni az iskola választásban.
 10. A 2×1%-ról rendelkező nyilatkozat száma: Magyar Katolikus Egyház: 0011; Szent László Katolikus Általános Iskola Alapítványa: 18885785–1–18.

           „Az igazi szeretet annak örül, ha jót tesz.” Ferenc pápa

 

 

 

 

 

Az oldalt jelenleg látogatja: 0      Letöltésszám 2011-12-02-óta: 712259
mind – siem 2011